Historie Hrejkovic ve starých fotografiích

Diskusní téma: Historie Hrejkovic a okolí

Datum: 26.09.2010

Vložil: Helena

Titulek: Historie

Moc děkuju za pochvalu, to potěší. Bohužel se našla i mně úplně neznámá paní, které mé stránky vadí a připadají jí zbytečné (považuje je za zbytečnou službu obyvatelstvu). Jsem ráda, že takových je málo!

—————

Datum: 03.10.2010

Vložil: Radmila

Titulek: Re: Historie

Objevila jsem vaše stránky a jsem nadšená. Hrejkovice miluji, můj děda se tam narodil a já tam jezdím každý rok. Jsem moc ráda, že se o nich mohu dozvědět více, než jsem doposud mohla. Díky! Vaše služba obyvatelstvu je nesmírně užitečná. Já vám moc fandím!

—————

Datum: 06.10.2010

Titulek: Re: Re: Historie

Moc děkuju, doufám, že v dohledné době budu moct stránky výrazně rozšířit - jsem v kontaktu s úžasným člověkem, fotografem Janem Pikousem, Hrejkovákem z Liberce. Jsme domluveni na vyprávění o jeho dětství. Už se moc těším, doufám, že to nezakřiknu!

—————

Datum: 07.10.2010

Vložil: Radmila Kabešová

Titulek: Re: Re: Re: Historie

Moc jste mne potěšila odpovědí. A musím vám říci, že pana Pikouse znám velmi dobře, dopisuji si s ním a mám všechny jeho knížky. Moje mamka se s ním kamarádila v dětství. Držím palce ať vyprávění z dětství vyjde!!! A sama se na další vaše stránky moc těším!

—————

Datum: 08.06.2010

Titulek: Založení diskuze

Budu moc ráda, když mi napíšete, co o Hrejkovicích a okolí víte :)

—————

Datum: 14.06.2010

Vložil: Míla

Titulek: Re: Založení diskuze

Velice si vážím toho, že jsem prvním diskutujícím. O Hrejkovicích vím to, že jsou krásné, jsou zasazeny do krásné přírody a žijí tam příjemní lidé (ne všichni).

—————

Datum: 16.06.2010

Titulek: Re: Re: Založení diskuze

Jako všude, naštěstí počet příjemných lidí je mnohem mnohem vyšší než těch míň přijemných :)

—————